06 May 2018
Parafia San Lorenzo - Parafia San Martino, Zocco - Erbusco - Cazzago San Martino - Ospitaletto - Brescia - Castel Mella - Capriano del Colle - Bagnolo Mella - Manerbio - Cigole (Włochy)

Trzecia pielgrzymka motoryczna Najświętszej Maryi Panny 2017


Katoliccy Templariusze organizują trzecią pielgrzymkę motoryczną Najświętszej Maryi Panny, aby uczcić miesiąc poświęcony Matce Boskiej Dziewicy.
Aby odpowiedzieć na apel papieża Franciszka: „Nie przestawajcie: idźcie! Idźcie ulicami waszych miast i krajów, i głosząc, że Bóg jest Ojcem i że Jezus Chrystus został wam objawiony, i dlatego wasze życie się zmieniło : możesz żyć jak bracia, niosąc nadzieję, która nie zawodzi. ” relikwia św. Franciszka Salezego została przywieziona ulicami prowincji Brescia (Włochy) z odejściem i błogosławieństwem centaurów z parafia Zocco di Erbusco i przybycie do Cigole, gdzie miało miejsce błogosławieństwo pojazdów silnikowych.
Podczas pielgrzymki, w której uczestniczyło ponad 50 motocykli, przeciwnik położył łapę, rozrywając przednie koło wózka bocznego niosącego relikt, który wtargnął na przeciwległy pas. Ochrona św. Franciszka Salezego sprawiła, że ​​w tym właśnie momencie nikt nie przyszedł z przeciwnego kierunku. Pielgrzymka była kontynuowana relikwią, w twardych rękach naszego Brata, na wózku, na lawecie, aż do przybycia.

Rassegna stampa 1