Prezydent templariuszy Magister Frà Mauro Giorgio Ferretti – program nauczania biografii

Mauro Giorgio Ferretti, Magister Templi, jest Prezydentem Templariuszy Katolickich.

Dr. Mauro Giorgio Ferretti urodził się w Reggio Emilia, ukończył klasyczne studia i ukończył prawo na Uniwersytecie w Parmie. Od ponad trzydziestu lat zajmuje się wyłącznie tematami tradycji rycerskiej .

Mauro Giorgio Ferretti przekazuje prezent Papież Benedykt XVI [/ podpis]

Książki

Napisał kilka książek o templariuszach , w tym: – „Bycie templariuszami dzisiaj”, – „Templariusze dzisiaj”, – „Śladami templariuszy” – trasy w północnych Włoszech, centralnych, południowych i wyspach . Ta książka została niedawno zaktualizowana i rozszerzona w najnowszym wydaniu „Śladami templariuszy”.

Niedawno wydał „Templariuszy i całun”, aw 2017 r. „Templariuszy i symbole świętości”.

W wyniku jego przygotowań dr Mauro Giorgio Ferretti codziennie wykłada we Włoszech i Francji na tematy związane z „ Pauperes Commilitones Christi Templique Salomonis ”, zwanym Templariuszami .

Organizuje także konferencje na temat katolickich templariuszy, a zwłaszcza na temat tradycji rycerskiej , w odniesieniu do zachodnich chrześcijan i katolików.

Działania

„W wyniku zarządzania dr Mauro Giorgio Ferretti, katolicy Templariusze mają obecnie ponad dwa tysiące w Europie . Dzięki niemu zrealizowali ponad 5000 wolontariatu w ciągu ostatnich kilku lat, w duchu bezpłatnej służby, którą narzuca Christian Cavalry, w rezultacie Mauro Giorgio Ferretti osobiście skoordynował , między innymi, służbę katolickich templariuszy dla nadzwyczajnej ekspozycji Świętego Całunu w Turynie w 2015 r., usługi otwarcia i opieki nad Świętymi Drzwiami we Włoszech na Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia Bożego w 2016 r., Kongres Eucharystyczny w Ankonie w 2011 r.

Spotkania

W celu zwiększenia katolickiego powołania poprzez Templariuszy, rekolekcje duchowe organizowane we Włoszech i we Francji oraz liczne i istotne są codzienne spotkania z wieloma biskupami, arcybiskupami i kardynałami.

Wreszcie jego obecność była ważna podczas generalnego klasztoru w Rzymie, w parafii Sant’Anna w Watykanie.